پنل اس ام اس

خرید پنل اس ام اس اینترنتی

پشتیبانی 24 ساعته در چت آنلاین منتظر شما هستیم

امکانات

امکانات پیامک تبلیغاتی

پیامک سریع ارسال میشود و همیشه در دسترش مخاطبین شماست.یک پیشنهاد جذاب برای مشتریان هدف خود ارسال کنید تا آشنایی بیشتری با خدمات و محصولات شما داشته باشند.
آیا بعد از خرید پنل اس ام اس تضمینی برای جذب مشتری در کار است؟بله. اگر یک متن جذاب در زمان مناسب و برای بانک مشتریان هدف ارسال کنید.جذب مشتری جدید تضمینی است.ولی اگر یک متن نامربوط در زمانی نامناسب و به بانک شماره ای بی ربط از هدف خود ارسال کنید، برای جذب مشتری جدید باید فقط برروی فاکتور شانس امید داشته باشید.

امکانات تبلیغاتی

ارسال به شهر، منطقه و کد پستی

بانک شمارۀ پیام تک بر اساس استان، شهر، منطقه و محله طبقه‌بندی شده است. حتی امکان ارسال طبق کد پستی هم دارید.

ارسال به اصناف و مشاغل مختلف

اگر مشتری‌های شما از یک صنف و شغل مشخص هستند، مطمئناً دسترسی به بانک شمارۀ بیش از 100 شغل برایتان جذاب خواهد بود.

سن و جنسیت

هدفمندی بیشتری می‌خواهید؟ سن، جنسیت، پیش‌شماره و اعتباری یا دائم بودن خط (همراه اول) مخاطبان را مشخص کنید.

ارسال به دکل‌ bts

حتی می‌توانید به ایرانسلی‌هایی پیامک بفرستید که در 3 روز گذشته، بین ساعت 12 بامداد الی 2 صبح، در یک منقطۀ مشخص بوده‌اند.

ارسال پیامک از روی نقشه

از روی نقشۀ شهر خود به دقت مخاطبان پیامک تبلیغاتی خود را انتخاب کنید و سپس به بانک شماره محدوده مورد نظر خود (قابل تفکیک بر اساس شماره‌های ایرانسل و همراه اول) یک پیشنهاد جذاب ارسال نمایید.

ارسال بر اساس پیش شماره

مشخص کنید فقط برای کد ۱ های ۹۱۲ پیامک شما ارسال شود.و یا حتی دقیق تر...بطور مثال میتوانید پیامکی فقط برای کد ۰۹۱۲۳۳۳ ارسال کنید.کمی جزئی تر هم میتوانید انتخاب کنید.مثلا ۹۱۲۱۰۵ های شهر کرج.

امکانات تعامل با مشتری

شما می‌توانید اطلاعات مخاطبان را در دفترچه تلفن خودتان ذخیره کنید و آنها را به دلخواه خود گروه‌بندی نمایید (مثلاً مشتری معمولی و VIP).امکان وارد کردن اطلاعات از طریق فایل اکسل با قابلیت افزودن خودکار یا حتی به صورت دستی نیز وجود دارد.
همچنین امکان اطلاع رسانی و ارائه تخفیف به لیستی جامع از مشتریان و مخاطبان خود خواهید داشت و یا تاریخ تولد، ازدواج، سر رسید بیمه و... مخاطبین خود را درج کنید و بر اساس مناسبت درج شده، متنی که از قبل تعریف کرده اید، ارسال خواهد شد. متن شما می تواند شامل نام، نام خانوادگی، تخفیف و... باشد.

تعامل با مشتری

دفترچه تلفن

مشتریان خود را به سامانه پیامکی اضافه کنید.میتوانید این روند را بصورت دستی و یا از طریق فایل اکسل و یا حتی با کپی و پیست کردن به سامانه خود اضافه کنید و خصوصیاتی مانند تاریخ تولد و یا آدرس و یا هزاران خصوصیت به دفترچه اضافه کنید.

عضویت و یا پاسخ خودکار

یک عدد تنظیم کنید و با دریافت پیامک شامل آن، مخاطب به گروه مورد نظر در دفترچه تلفن شما اضافه می گردد و یا می توانید متنی را تنظیم کنید تا پیامکی برای تشکر، تخفیف، معرفی شبکه های اجتماعی ارسال گردد.

پیامک مناسبت و یادآوری پیامکی

تاریخ تولد، ازدواج، سر رسید بیمه و... مخاطبین خود را درج کنید و بر اساس مناسبت درج شده، متنی که از قبل تعریف کرده اید، ارسال خواهد شد. متن شما می تواند شامل نام، نام خانوادگی، تخفیف و... باشد.

پاسخ خودکار بر اساس دریافتی

عدد یا کاراکتری را تعریف کنید تا با دریافت آن توسط خطوط اختصاصی در پنل پیامک شما، پیامکی با متن مورد نظر شما (مثال: آدرس، فکس، ساعت کاری و...) بصورت اتوماتیک برای مخاطبین شما ارسال گردد.

لغو عضویت

برای راحتی مخاطبین خود، عدد یا کاراکتری را تعریف کنید تا با دریافت آن از دفترچه تلفن شما حذف گردند.

یادآوری زمان دار

شماره های مخاطبین خود یا کاراکتری را برای دریافت مشخص کنید تا بر اساس بازه زمانی دلخواه شما، پیامک های یادآوری ارسال گردد.

نظرسنجی و قرعه کشی

نظرسنجی به شما امکان طرح یک سوال و پاسخ های متعدد آن را می دهد و در حین قرعه کشی دسترسی به گزارشی بر روی نمودار و قرعه کشی در بین شرکت کنندگان را خواهید داشت.

تایید کد محصول

کد و شناسه محصولات خود را در سامانه درج کنید سپس با دریافت کد صحیح، کد تکراری، کد اشتباه و حتی شماره تکراری متن مورد نظر شما ارسال خواهد شد و سپس در بین شماره های صحیح قرعه کشی ای به صورت تصادفی داشته باشید.

ارسال هوشمند

پیامک های خود را با جاگذاری خودکار اطلاعات مورد نیاز (مانند: نام، نام خانوادگی و...) در متن، ارسال کنید.

ارسال کارت ویزیت

اطلاعات خود و گیرنده پیام را مشخص کنید تا به صورت کارت ویزیت برای ذخیره سازی در دفترچه تلفن ارسال گردد.

امکانات بیشتری میخواهید؟

هدف شما از خرید پنل اس ام اس چیست؟ فقط قصد ارسال پیامک را دارید یا به دنبال امکانات حرفه‌ ای هستید؟ اینها فقط بخشی از امکانات پنل اس ام اس پیام تک میباشد.قطعاً یک سامانه پیامک خوب دارای امکانات و خدمات عالی است. اما بهترین سامانه پیامکی، از نظر قیمت هم باید مناسب باشد.سعی کرده ایم قیمت پنل اس ام اس بخصوص تعرفه ای پایین تر از سایر همکاران خود به شما عزیزان عرضه کنیم. همینطور ما می‌دانیم که اختلال در ارسال و دریافت پیامک برای شما هزینه دارد. به همین دلیل است که برای اطمینان از اتصال مداوم سیستم، هزینه می‌کنیم.

سایر امکانات پنل پیامک

پیامک صوتی

ایمیل انبوه

ارسال هدفمند

تحلیل و گزارش

خطوط رایگان عمومی و اختصاصی

بدون نیاز به تمدید سالیانه