پنل ارسال اس ام اس sms

خرید پنل اس ام اس انبوه

بعلت شرایط کرونایی پشتیبانی فقط از طریق چت و تیکت

ارسال پیامک به بلک لیست

ارسال بلک لیست تضمینی است

فارغ ازینکه شخص حقیقی هستید و یا حقوقی، در پنل اس ام اس پیام تک (نسخه حرفه ای و پیشرفته)، امکان ارسال بلک لیست برای شما فراهم میباشد. ما در سامانه پیامکی پیام تک، راه کار های متفاوتی برای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات در نظر گرفته ایم.

 • روش ارسال بلک لیست خدماتی مناسب برای اطلاع رسانی های شرکتی و سازمانی و یا ارسال کد تایید و نام کاربری است. در این روش 2 خط خدماتی بصورت اشتراکی در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید تعامل بدون مسدودی با مشتریان و کاربران خود داشته باشید.
 • دیگر روش ارسال به شماره های لیست سیاه مخابرات از طریق ارسال پیام صوتی برای کاربران است. شما میتوانید با صدای خودتان، تبلیغ و یا اطلاع رسانی خود را انجام دهید. تعرفه ارسال پیام صوتی در بخش امکانات و تعرفه درج شده است.
 • اشخاص حقوقی نیز این امکان را دارند که خط خدماتی اختصاصی خود را تهیه کنند و امکان ارسال و دریافت را داشته باشند.
 • روش ارسال پیامک به بلک لیست با پنل اس ام اس سیم کارتی
 • ارسال اس ام اس به لیست سیاه مخابرات از طریق پنل پیامک سفید برای ارسال به باشگاه مشتریان.

 

ارسال بلک لیست با خط خدماتی

اگر متن پیامک شما حالت خدمات و اطلاع رسانی دارد و فقط و فقط و فقط به کاربران و مشتریان و بانک شماره اختصاصی خود ارسال دارید، ارسال شما از طریق خطوط خدماتی میسر میباشد. دقت داشته باشید که با خطوط خدماتی فقط میتوان پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی انجام داد نه ارسال های تبلیغاتی.

بطور مثال به ۲ پیامک زیر توجه کنید

 1. کاربر گرامی باقی مانده حساب شما ۱۰۰۰ ریال میباشد

 2. کاربر گرامی درصورت افتتاح حساب قرض الحسنه تا تاریخ ۱/۱/۹۸ امکان دریافت وام مسکن خواهید داشت

هر دو پیامک اطلاع رسانی است ولی پیامک دوم محتوای تبلیغاتی دارد و پیامک اول محتوای خدماتی و طبیعتا با خطوط خدماتی نمیتوانید پیامکی از نوع مثال دوم ارسال داشته باشید.موارد زیر جزو پیامک هایی است که میتوانید با خطوط خدماتی ارسال بلک لیست کنید

 • ارسال پیامک اطلاع رسانی جلسات

 • ارسال کد تایید از سایت یا اپلیکیشن

 • ارسال پیامک با قید نام و یا مشخصات دیگر از دفترچه تلفن

 • اطلاع رسانی آماده شدن خدمات و یا محصول مشتری

 • برای سایر موارد نیز میتوانید تماس بگیرید تا همکاران مشاوره های لازم را خدمت شما عارض شوند

دقت داشته باشید که تفاوت خط خدماتی اختصاصی و خط خدماتی اشتراکی فقط و فقط در دریافت پیامک میباشد به این صورت که خطوط خدماتی 5000125475 و یا 3000505  قابلیت دریافت پیامک ندارند ولی خطوط اختصاصی خدماتی این امکان را خواهند داشت و هیچ تفاوت دیگری بین خطوط اختصاصی و اشتراکی خدماتی نیست و هر دو پنل اس ام اس خدماتی هستند . گفتنی است که اشخاص حقیقی به هیچ وجه امکان درخواست ثبت خط اختصاصی خدماتی ندارند و امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات را دراختیار ندارند

 

ارسال اس ام اس بلک لیست با پیامک سفید

اگر مخاطب پیامک شما، باشگاه مشتریان شما هستند و می‌خواهید برای ایشان sms ارسال بلک لیست داشته باشید، راه حل چیست؟ ارسال کدهای تخفیف یا پروموشن ها و لینک شبکه های اجتماعی از طریق خط خدماتی میسر نیست و از طرفی هم ارسال اس ام اس بلک لیست با سیمکارت نیز هزینه زیادی بالایی دارد. پس از چه طریقی می‌توان برای مشتریان برند خود پیامک ارسال کنید؟ راه حل ارسال به لیست سیاه مخابرات از طریق پنل پیامک سفید است. کافی است شماره مشتریان خود را از طریق دفترچه تلفن یا یک فایل اکسل یا متنی در سامانه ثبت کنید و از طریق پنل پیامک سفید اقدام به ارسال sms به بلک لیست کنید.

 •  در این نوع ارسال، عبارت لغو پیام به صورت خودکار به متن اضافه می گردد و به همین دلیل، ۵ کاراکتر به متن پیام اضافه می شود
 •  لطفا در متن پیامک، مخاطب را با نام یا کلماتی مثل مشتری عزیز...، کاربر گرامی و ... مخاطب قرار دهید.
 •  امکان استفاده از این خط در بانک‌های سامانه نمی‌باشد.
 •  تعرفه این ارسال بسیار پایین تر از پنل اس ام اس سیمکارتی است.

 

ارسال پیامک بلک لیست با سیمکارت

اگر برای تبلیغات نیاز به ارسال بلک لیست دارید بهترین راهکار در ذیل برای شما پیشنهاد شده است

 1. در ابتدا انتخاب شماره را برروی خطوط عمومی و یا اختصاصی دلخواه خود قرار دهید.

 2. بعد از گذشت ۱۵ دقیقه از ارسال خود به بخش گزارشات ارسال - گزارشات ارسال - مشاهده بروید و فیلتر نمایش را برروی بلک لیست قرار دهدید و ارسال دوباره از طریق سیمکارت را انتخاب کنید.

 3. این راهکار باعث میشود که در زمان و هزینه شما صرفه جویی شود.

 4. گفتنی است شما میتوانید در همان مرحله اول انتخاب شماره را برروی ۹۸sim قرار دهید تا ارسال شما برای تمامی اشخاص ارسال شود.

نکات مهم

 • ارسال از طریق پنل پیامک سیم کارتی امکان دارد بین ۱۵ دقیقه تا ۲۴ ساعت زمان بر باشد

 • ارسال بلک لیست از طریق سیمکارت دلخواه و یا سیمکارت شخصی شما میسر نیست و شماره ها رندوم هستند

 • ارسال سیمکارتی دارای محدودیت تعداد است و برای ارسال پیشنهاد می‌شود در ساعات آغازین هرروز اقدام به ارسال کنید.

 • ارسال سیمکارتی باید حداقل برای 2000 شماره باشد تا ارسال بلک لیست به لیست سیاه مخابرات را از طریق سیمکارت داشته باشد

 

ارسال بلک لیست سیم کارتی

 

خطوط بلک لیست به خطوطی گفته می شود که شخص صاحب خط با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۸۹۹۹ ، درخواست عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی را اعلام نموده و اپراتور خط شخص را در لیست سیاه مخابراتی قرار می دهد و بدین ترتیب پس از آن شخص از خطوط پیام کوتاه پنل اس ام اس انبوه ، پیامک های تبلیغاتی را دریافت نمی نماید. در صورتی که پنل پیامک انبوه دارید و محتوای پیامک های شما اطلاع رسانی می باشد و رسیدن پیامک های شما به مخاطبینتان برایتان دارای اهمیت می باشد (تمایل به ارسال بلک لیست دارید) می بایست حتما خط خود را خدماتی نمایید. جهت خدماتی کردن و ارسال تعهد نامه به اپراتور ، تعهد نامه می بایست حتما به صورت حقوقی پر شده و به اپراتور مربوطه ارسال گردد. شرکت هایی که شماره ی ثبت ، کدملی ، شناسه ثبت دارند در گروه شرکت هایی هستند که امکان خروج از بلک لیست برای آنان میسر می باشد و میتوانند ارسال پیامک به شماره های بلک لیست و مسدود و لیست سیاه مخابرات را داشته باشند.

 

اس ام اس به لیست سیاه مخابرات

 

افراد حقیقی و یا شرکت هایی که هنوز به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز ننموده اند با توجه به اطلاعیه ی اپراتورها در آذر ماه سال ۹۴ مبنی بر عدم امکان خدماتی نمودن خطوط پیامک انبوه به صورت حقیقی و با توجه به دستور العمل ارائه شده ی سازمان ارتباطات سیار در اسفندماه سال ۹۴ کلیه خطوطی که در  گذشته به صورت حقیقی به صورت تبلیغاتی شده و امکان ارسال اس ام اس انبوه با این خطوط به خطوط بلک لیست امکان پذیر نمی باشد و از خط اختصاصی امکان ارسال بلک لیست را نخواهند داشت. افراد و شرکت های مذکور می توانند فرم تعهد نامه ی خود را به صورت حقوقی پر نموده و اقدام به خروج از لیست سیاه مخابرات نمایند در غیر این صورت امکان خدماتی کردن خطوط این افراد به هیچگونه امکان پذیر نمی باشد.

به این ترتیب، کاربران عزیز پیام تک نیز می توانند خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تبدیل نمایند و از امکان ارسال بلک لیست بهرمند شوند. همچنین، کاربران جدید نیز می توانند برای دریافت خطوط خدماتی در پیام تک ثبت نام کنند. پیش از آنکه شرایط ثبت نام خطوط خدمات پیامکی را برایتان بیان کنیم، برای آن دسته از افرادی که با این نوع خطوط آشنایی ندارند توضیحاتی را ارائه کنیم.

شماره های مسدود مخابرات

خطوط خدماتی ارسال پیام کوتاه

خطوط خدماتی ، کارکردی شبیه به همان خطوط تبلیغاتی دارند با این تفاوت که شما باید از آنها تنها به عنوان خط اطلاع رسانی های خاص و مهم استفاده نمایید. توجه داشته باشید که متن پیامک های ارسالی شما از خطوط خدماتی نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشند، در غیر این صورت شما جریمه خواهید شد. همچنین، برای ارسال پیامک به بلک لیست از خطوط خدماتی نمی توانید از اس ام اس انبوه منطقه ای و یا اس ام اس انبوه مشاغل استفاده کنید و تنها باید برای بانک اختصاصی خوتان ارسال انجام دهید. در صورتی که حتی به یک شماره غیر از بانک شماره مشترکین خودتان پیامک ارسال کنید، این پیامک تبلیغاتی محسوب شده و شامل جریمه می گردد (که با مسدود شدن خط خدماتی تان همراه خواهد بود). نمونه ی خوب استفاده از خطوط خدماتی ، اس ام اس های ارسالی بانک ها هستند. توجه داشته باشید بانک شماره موبایل خطوط خدماتی قابلیت به روز رسانی دارد، به این معنی که با دریافت خط خدماتی ، شما می توانید در هر ماه شماره های جدیدی را به بانک شماره خود اضافه نمایید.

برای تبدیل خط تبلیغاتی خود به خط خدماتی و ارسال بلک لیست باید تعهدنامه ای را امضا کنید و آن را به دست کارشناسان پیام تک برسانید. پس از ارسال تعهدنامه توسط کارشناسان ما به اپراتور، معمولاً پس از یک هفته الی یک ماه خط پیامکی تبلیغاتی شما به خط خدماتی تبدیل خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای همه اشخاص پیامک (حتی شماره های لیست سیاه مخابرات) ارسال کنید.

پیام تک مجددا متذکر میشود امکان خدماتی کردن خطوط و ارسال پیامک به شماره های بلک لیست برای اشخاص حقیقی میسر نمیباشد و در صورتی که شخص حقوقی هستید و شماره خود را خدماتی کردید امکان ارسال اس ام اس انبوه به بانک شماره اختصاصی خود را خواهید داشت و برای مثال نمیتوانید اس ام اس انبوه با کد پستی و یا ارسال بر اساس منطقه داشته باشید.
ارسال پیامک بلک لیست

چگونه ارسال پیامک بلک لیست انجام دهیم؟

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات در پنل پیام تک از 3 طریق انجام می‌شود و تضمینی است. شما می‌توانید از طریق خط خدماتی یا پیامک سفید یا ارسال سیمکارتی، پیامک خود را به لیست سیاه مخابرات ارسال کنید.

هزینه ارسال اس ام اس به بلک لیست چقدر است؟

با توجه به اینکه متن شما خدماتی است یا خیر. هزینه ارسال بلک لیست می‌تواند بین 100 ریال الی 500 ریال باشد.

برای ارسال بلک لیست و خط خدماتی، ارائه سفته یا حقوقی بودن شخص الزامی است؟

خیر. با خط خدماتی اشتراکی و همچنین پیامک سفید، نیازی نیست برای فعال شدن ارسال بلک لیست شخص حقوقی باشید و یا سفته ارائه کنید. ارائه سفته صرفا برای حالتی است که نیاز به خط خدماتی اختصاصی داشته باشید.

آیا امکان ارسال بلک لیست از طریق وب سرویس میسر است؟

بله. کافی است پنل پیشرفته یا حرفه ای را در پنل پیام تک تهیه کنید تا از طریق وب سرویس و خط خدماتی بتوانید پیامک های otp خود را برای تمامی شماره ها ارسال کنید. حتی شماره های بلک لیست و سیاه مخابرات.