میخواهید پیامک تبلیغاتی شما فقط در یک منطقه خاص ارسال شود؟ میخواهید ارسال تبلیغاتی با کمترین خطا داشته باشید؟ بهترین امکان برای تبلیغات منطقه ای در پنل اس ام اس ، ارسال دکل bts است که در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید ، به این آنتن ها BTS گفته می شود .زمانی که شما بر اساس دکل های بی تی اس پیامک ارسال کنید ، اس ام اس شما به دست کسانی می رسد که گوشی تلفن همراه آنها در محدوده آن دکل مخابراتی قرار دارند ، حتما شما هم دوست دارید که پیامک خود را به محدوده ای از محله ای بفرستید و می خواهید کسانی که در آن محله حضور دارند پیامک شما را دریافت نمایند .

مزایای ارسال دکل Bts 

از مزایای ارسال از دکل ایرانسل این است که ارسال شما برخلاف سایر بانک شماره های ایرانسلی که در سامانه های پیامک عرضه می گردد و ممکن است چندین سال از به روز رسانی آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است.به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

ایرنسل برای ارسال پیامک های منطقه ای امکان ارسال از دکل ایرانسل را فراهم نموده است. در ارسال از دکل ایرانسل شماره ها جهت ارسال تنها شماره های ثابت و یا اعتباری ایرانسل می باشند که طی 24 ساعت ، قبل از زمان درخواست شما جهت ارسال BTS از منطقه مد نظرتان جمع آوری شده اند. به عبارتی اگر فردی خط ایرانسل داشته باشد و الان در منطقه ی x ساکن باشد و شما قصد ارسال از طریق BTS به منطقه X را داشته باشید شماره وی در میان خروجی اپراتور ایرانسل جهت ارسال وجود دارد. حال ممکن است منطقه x 60 هزار و یا بیشتر شماره داشته باشد. حال فرض کنیم  75 هزار شماره در منطقه x از خطوط ایرانسل استفاده می نمایند. شما قصد ارسال تنها 50 هزار پیامک از طریق BTS را دارید. انتخاب شماره ها تصادفیست.

 

هزینه ارسال از دکل ایرانسل

هزینه ارسال از دکل bts برای بر با هزینه ارسال با پیش شماره ۵۰۰۰۲ و ۵۰۰۰۵ میباشد.برای مشاهده میتوانید از صفحه هزینه پنل اس ام بازدید فرمایید.این نوع ارسال ها با پیش شماره ۹۰۰۰ ایرانسل انجام میشود و نیازی به خرید خط نیست، این خط عمومی بوده و متعلق به شرکت ایرانسل است و در پنل پیامک تمامی کاربران موجود است. تمامی سفارشات توسط ایرانسل انجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت

نکاتی از ارسال bts

  1. این نوع ارسال از روی دکل های ایرانسل و برای شماره های ایرانسل می باشد.
  2. حداقل ارسال از دکل ایرانسل ۱۰ هزار پیامک میباشد
  3. پیام ها ممکن است با تاخیر 1 الی 2 روزه (کاری) توسط اپراتور انجام شود.
  4. ارسال بعد از ساعت 11 صبح روز چهارشنبه، در هفته آینده انجام می گردد.
  5. این نوع ارسال با پیش شماره 9000 ایرانسل انجام می شود.
  6. توجه نمایید که از حروف و اعداد استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;'"*^ و... استفاده ننمایید.
  7. ارسال از دکل های BTS تا شعاع 4 کیلومتری از نزدیک ترین دکل BTS ایرانسل به منطقه انتخابی شما می باشد.
  8. در ارسال به مناطق کوچک، ممکن است پیامک ها به مناطق دیگر - که در تقسیم بندی دکل ها همپوشانی دارد - ارسال گردد.
  9. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد.
  10. شماره های هر دکل به صورت میانگین طی دو هفته آپدیت و به روزرسانی می گردند.

آموزش ارسال از دکل ایرانسل و سفارش ارسال انبوه bts

بعد از خرید پنل پیامک و ثبت نام، وارد پنل خود شوید و از طریق منوی ارسال گزینه ی ارسال دکل bts را کلیک کرده و بر روی افزودن گیردندگان کلیک کنید و طبق تصویر سایر مراحل را انجام دهید.

ارسال دکل bts

در نظر داشته باشید ارسال از دکل صرفا با شماره های ۹۰۰۰ ایرانسل انجام میشود و امکان ارسال بلک لیست و یا ارسال با خط دلخواه در آن میسر نیست.