پیام تک بعنوان یکی از با سابقه ترین سامانه های پنل اس ام اس افتخار دارد با ارئه روش های نوین برای ارسال پیامک تبلیغاتی در ششمین سال فعالیت خود، همراه با شما عزیزان باشد. بانک اطلاعات شماره ها بصورت فصلی بروز رسانی میشود تا رضایت شما همراهان را بیش از پیش حس کنیم. هدف پیام تک، ایجاد یک سامانه پیامکی آسان و کاربردی و تبدیل شدن به بهترین پنل اس ام اس جهت ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه توسط تمام کسب و کارهای مختلف است. برای بهره مندی از امکانات پیام تک، روند آسان خرید پنل اس ام اس را با هم مرور میکنیم.

پنل اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است که به کاربر اجازه ارسال و دریافت اس ام اس انبوه را به صورت تکی و انبوه به شما می‌دهد. اگر بخواهیم ساده بگوییم، شما با خرید پنل اس ام اس در سامانه پیام کوتاه پیام تک می‌توانید به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک های خود به صورت انبوه بپردازید. هنگام خرید پنل پیامک ، به نیازهای خود فکر کنید. در صورتی که قصدد ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه با تعداد بالا را دارید، بهتر است که یک پنل پیامکی بزرگتر را خریداری کنید.در پیام تک شما امکان ارسال پیام تبلیغاتی انبوه بصورت شهر به شهر هر استان،ارسال پیام بر اساس کد پستی، ارسال اس ام اس انبوه مشاغل و ارسال منطقه ای و از روی نقشه را خواهید داشت.

راهنمای خرید پنل اس ام اس

در صفحه اصلی سایت پنل اس ام اس پیام تک تصویری مشابه با زیر مشاهده میکنید
اطلاعات هر کدام از پنل های اس ام اس را میتوانید در صفحه تعرفه پنل پیامک مطالعه کنید و سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

 

 

اطلاعات درخواستی را وارد کرده و روی دکمه خرید کلیک کنید. ورود نام و نام خانوادگی و شماره موبایل در این مرحله صرفا برای دریافت پیامک تبلیغاتی میباشد.دقت داشته باشید با تکمیل فرم زیر مراحل خرید پنل اس ام اس شما به اتمام نمیرسد. پس تا پایان آموزش خرید پنل اس ام اس انبوه همراه باشید

 

در این مرحله وارد صفحه بانک میشوید و با وارد کردن اطلاعات کارت خود میتوانید خرید پنل اس ام اس خود را تکمیل کنید.

 

خرید سامانه پیامکی  

برای تکمیل خرید پنل اس ام اس ، باید در سامانه پیام تک ثبت نام کنید
اطلاعات درخواستی را تکمیل کنید و بعد از اعلام موافقت با قوانین، روی دکمه تایید کلیک کنید
دقت داشته باشید بعد از ثبت نام موفق، نام کاربری و رمز عبور برای شما پیامک خواهد شد.در صورت عدم دریافت پیامک، لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید.

راهنمای فعال سازی پس از خرید پنل اس ام اس

پس از تکمیل خرید پنل اس ام اس و ثبت نام در سامانه پیامکی و دریافت اطلاعات از طریق پیامک وارد سامانه خود شوید و مراحل زیر را تکمیل کنید تا پنل پیامک شما فعال شود. 

1: از قسمت ارسال مدارک، تصویر کارت ملی خود + شماره کارت بانکی را ارسال کنید.

2:بعد از تایید کارت ملی اعتبار منفی شما مثبت خواهد شد.

3:خط هدیه خود را از بخش عملیات حساب و طبق آموزش خط رایگان، دریافت کنید.

4: پنل اس ام اس خدماتی و ارسال بلک لیست روی پنل پیشرفته و حرفه ای فعال است و پنل پیامک سفید فقط برروی سامانه حرفه ای فعال خواهد شد.