پنل ارسال اس ام اس sms

خرید پنل اس ام اس انبوه

09:00 الی 21:00 02128423464

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

پنل اس ام اس تبلیغاتی چه امکاناتی دارد؟

بازاریابی پیامکی یا ارسال اس ام اس تبلیغاتی نیز مانند هر روش دیگری از بازاریابی، می‌تواند مزایا یا حتی معایبی داشته باشد. طبیعتا اگر جامعه هدف یا پرسونای بازاریابی مشخصی نداشته باشید، نتیجه حاصله نمیتواند مطلوب باشد. تجربه ما در ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی نشان داده است که درصورتی که جامعه هدف خود را درست انتخاب کرده باشید و در یک زمان مطلوب متن صحیحی را برای ایشان ارسال کنید، نتیجه فوق العاده را دریافت خواهید کرد. ما در پنل اس ام اس تبلیغاتی پیام تک، بانک جامعی از شماره موبایل کل کشور در اختیار شما قرار خواهیم داد تا بتوانید جامعه هدف خود را بصورت هوشمندانه در سامانه sms تبلیغاتی انتخاب کنید. ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی برای کل کشور با تفکیک شهر و کد پستی یا تفکیک سن و جنسیت و همچنین تفکیک اصناف و مشاغل کل کشور، یا حتی ارسال برای همراه اول و ایرانسل با تفکیک پیش شماره و در مجموع بیش از 60 امکان ارسال و دریافت پیامک در اختیار شما قرار گرفته می‌شود. اگر برای ارسال sms تبلیغاتی یا خرید سامانه پیام کوتاه نیاز به راهنمایی و مشورت دارید، ما منتظر هستیم تا از طریق چت آنلاین یا تیکت یا تماس پاسخگوی شما باشیم.

سامانه پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی

فایل متنی و اکسل

ارسال sms تبلیغاتی را از طریق فایل متنی و اکسل که خودتان آماده کرده اید می‌توان با کمترین قیمت ارسال پیامک انجام داد.

شهر و استان

پیام کوتاه تبلیغاتی خود را برای شهر یا استان دلخواه خود ارسال کنید. فرقی نمیکند شهر شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد، بانک شماره مدنظر سامانه پیام کوتاه در اختیار شماست.

محله یا منطقه و کدپستی

اگر کسب و کار شما محله محور است، هوشمندانه رفتار کنید و ارسال اس ام اس تبلیغاتی را فقط در آن منطقه و محله از طریق پنل sms انجام دهید.

پیش شماره

کد 1 همراه اولی تهران یا نیاز دارید یا کد 7 تبریز یا 935 های مشهد؟ فرقی نمیکند.برای sms تبلیغاتی شما بانک شماره دلخواه را در بهترین پنل پیامک آماده کرده‌ایم.

مشاغل و اصناف

از مدیران صنایع استان شیراز تا آرایشگرهای شهر تهران به تفکیک استانی و کشوری در بانک شماره پیام تک آماده استفاده و ارسال پیامک شماست.

سن و جنسیت

جامعه هدف شما چه افرادی هستند؟ خانم های بین 30 الی 40 سال یا آقایان بین 18 تا 25 سال. انتخاب سن و جنسیت به دلخواه شماست. همراه با تفکیک اپراتور.

ارسال از روی نقشه گوگل

برای شهرهای زیر می‌توانید از طریق نقشه اقدام به ارسال اس ام اس در سامانه کنید. تهران، مشهد، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز، بندرعباس، همدان، گرگان، کرمانشاه، زاهدان، بابل، اسلامشهر، آمل، قزوین، یزد، زنجان، اردبیل، کرمان، ارومیه، اراک، قم، رشت و شیراز

ارسال از روی دکل مخابرات

فرقی نمیکند در کدام شهر ایران هستید. امکان ارسال sms تبلیغاتی از روی دکل Bts در تمامی شهرهای ایران فعال است. کافی است شهر و منطقه مدنظر را انتخاب کنید تا تمام شماره هایی که در محدوده آن دکل آنتن عبور کرده اند، پیامک شما را دریافت کنند.

برای خرید سامانه پیامک تبلیغاتی راهنمایی نیاز دارید؟

مشاوره و راهنمایی برای ارسال sms تبلیغاتی 02128423464 با پشتیبان پیام تک در تماس باشید

برای ارسال sms تبلیغاتی باید سامانه بخریم؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی شما 2 راه پیش رو دارید. می‌توانید پنل را تهیه کرده و خود اقدام به ارسال کنید و یا اینکه بدون خرید سامانه پیامک سفارش ارسال sms دهید. انتخاب برعهده شماست ولی طبیعتا از لحاظ اقتصادی بهتر است خود اقدام به خرید و ارسال کنید. نگران زمان راه اندازی و آموزش نباشید. وظیفه پیام تک پشتیبانی از تمامی کاربران است و در 24 ساعت روز بصورت چت آنلاین یا تماس و تیکت آماده پاسخگویی به شماست.
درصورتی که قصد خرید پنل پیامک تبلیغاتی ندارید کافی است با پیام تک تماس حاصل فرمایید و تعداد ارسال را همراه با متن دلخواه سفارش دهید تا پیام کوتاه تبلیغاتی شما را ارسال کنیم. طبیعی است که بعد از پایان این مراحل، گزارش دقیق ارسال در اختیار شما قرار خواهد گرفت

ارسال sms تبلیغاتی

تعرفه ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی

از 5هزار الی 30 هزار

هزینه با احتساب مالیات 14 تومان

از 30 هزار الی 70 هزار

هزینه با احتساب مالیات 13 تومان

از 70 هزار الی 200 هزار

هزینه با احتساب مالیات 12 تومان

بیش از 200 هزار

با پیام تک تماس بگیرید.

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی نیاز به علم بازاریابی دارد

برای دریافت مشاوره و خرید 02128423464 تماس حاصل فرمایید

سوالات متداول برای سامانه پیامک تبلیغاتی

برای سفارس اس ام اس تبلیغاتی چه کنم؟

کافی است با پیام تک تماس گرفته و بانک مخاطبین و متن خود را اعلام فرمایید تا هزینه آن محاسبه شود و بعد از پرداخت، اقدامات لازم برای ارسال انجام شود.

بعد از سفارش پیام کوتاه تا پایان ارسال چقدر زمان میبرد؟

ارسال شما در کمتر از 15 دقیقه انجام می‌شود و گزارش دقیق ارسال نیز تا 2 ساعت بعد از طریق ایمیل یا واتس اپ برای شما ارسال خواهد شد.

فایل اکسل یا متنی خود را چطور برای شما ارسال کنم؟

فایل خود را میتوانید از طریق چت آنلاین یا ایمیل یا واتس اپ برای پنل پیام تک ارسال کنید. طبیعتا گزارش ارسال تبلیغاتی نیز در همان پلتفرم برای شما به اشتراک گذاشته خواهد شد.

ارسال sms از چه خطی انجام می‌شود

هزینه های اعلام شده از اپراتور 5000 است. ولی درصورت درخواست شما ارسال می‌تواند با سامانه 1000 یا 2000 یا 3000 نیز انجام شود. هزینه اپراتورهای مذکور 40 ریال بالاتر است.

ارسال به لیست سیاه امکان پذیر است؟

بله ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات با خط خدماتی و خط پیامک سفید در پنل SMS فعال است.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی گزارش دریافت می‌شود؟

گزارش دقیق هر ارسال همراه با عودت هزینه نرسیده به گوشی در پنل قابل رویت است.