02128429572 / فروش
02128423464 / پشتیبانی

کاربرد های وب سرویس

اطلاع رسانی پیامکی

اطلاع رسانی پیامکی

ثبت نام و یا کد تایید ، ثبت سفارش و یا موفقیت آمیز بودن خرید کاربر از سایت و یا اخبار جدید سایت خود را از طریق پنل پیامک به کاربران اطلاع رسانی کنید.حتی برای کاربران و مشتریان بلک لیست.

یادآوری

یادآوری

پنل اس ام اس پیام تک موارد مختلف را به مشتری شما یادآوری می‌کند. به این ترتیب حضور سر قرار ملاقات، پرداخت هزینۀ سالیانۀ سرویس و ... را فراموش نخواهد کرد، ارتباط با مشتری را حفظ نمایید.

تایید حساب کاربری

تایید حساب کاربری

شما می‌توانید با نوشتن چند خط کد و یا استفاده از ماژول ها آماده پیام تک ترتیبی دهید که صحت یک اکانت کاربری از طریق سامانه پیامکی تائید شود. به این ترتیب امنیت سایت شما بیشتر خواهد شد.

ارسال و دریافت پیامک از سایت

ارسال و دریافت پیامک از سایت

از طریق سایت خود به کاربران پیامک تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی ارسال کنید و پیام های دریافتی کاربران خود را مشاهده کنید و تعامل بیشتری با کاربران خود داشته باشید و سایت خود را مجهز به پیامک کنید

افزونه و کدهای وب سرویس پنل اس ام اس

چرا از وب سرویس استفاده کنیم

وب سرویس به شما اجازه می‌دهد سایت یا نرم‌ افزار خود را با استفاده از چند خط کدنویسی به سامانه پیامکی پیام تک متصل کرده و اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ خود از این طریق نمایید.با استفاده از وب‌ سرویس این امکان توسط پنل پیامک برای شما وجود دارد که یک ارتباط دوطرفه با کاربران سایت یا نرم‌ افزار خود برقرار کنید. به این ترتیب سیستم شما با توجه به نیاز می‌تواند از طریق پنل پیامک ارسال کند، پیامک‌های دریافتی را از سامانه تحویل گرفته و تحلیل نماید، یا حتی به مدیریت پیامک‌ های قبلی بپردازد.
تعرفه پنل حرفه ای

Code Center

نماد ساماندهی پیام تکCode Center